Пожертвование

На развитие учебного центра.

ПОСТАВЬ НАМ LIKES НА FACEBOOK

Facebook Pagelike Widget

Календарь обучения

Июнь 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Учебный центр MegaMozg

С нами вся математика как 2+2!
ЗНО

ОСОБЛИВОСТІ ЗНО 2017 (МАТЕМАТИКА)

ОСОБЛИВОСТІ ЗНО 2017 (МАТЕМАТИКА)

ЗНО 2017

Робота ЗНО містить 33 різнотипні завдання. Роботу потрібно виконати за 3 години. Всі завдання з математики поділено на 4 види:

  1. двадцять завдань – вибір однієї правильної відповіді. Учню дається 5 варіантів відповіді, а з них необхідно обрати лише 1 правильний. Кожне завдання оцінюється одним балом і вважається виконаним, якщо учасник ЗНО обрав й відмітив правильну відповідь у бланку А. Якщо учасник вказав неправильну відповідь чи більше, ніж одну відповідь, то він отримає 0 балів.
  2. чотири завдання, в яких потрібно встановити відповідність (так звані «логічні пари»). Учаснику потрібно встановити зв’язки між двома стовпчиками інформації, позначеними цифрами й буквами. Виконавши все завдання, учасник зможе отримати від нуля до чотирьох балів: один бал ставиться за кожну вірно встановлену відповідність; нуль балів ставиться за будь-яку відповідність, якщо зробити більше, ніж одну позначку в рядку або зовсім не вказати жодного правильного зв’язку, чи залишити завдання без відповіді.
  3. шістьзавдань – відкрита форма, що передбачає коротку відповідь:
    • №25 і 26 – це структуроване завдання, яке передбачає розв’язування задачі; складається з двох частин.
    • №27-30 – неструктуроване завдання (для отримання відповіді потрібно розв’язати задачу).

За розв’язок структурованого завдання ставиться від 0 до 2 балів: 1 бал ставиться за кожну вірну відповідь; нуль балів за дві невірні  відповіді, чи за завдання без відповіді; за розв’язок неструктурованого завдання учасник ЗНО отримує або нуль балів (вказавши невірну відповідь, чи не надавши її) або два бали (вказавши вірну відповідь).

  1. три завдання так званої відкритої форми, що потребують розгорнутої відповіді. Вони передбачають повне розв’язування задач. Учень повинен записати і пояснити всі без винятку етапи розв’язання, посилаючись на відомі формули, твердження, теореми тощо. Записується розв’язок у бланку В. Розв’язок задачі має бути проілюстровано графіками, схемами тощо. За №№ 31 і 32 можна отримати 0-4 бали, а за завдання № 33 0-6 балів.

Подготовка к ЗНО с репетитором по математике

Увага! Чернетки не перевіряються. Комісія ЗНО перевірятиме тільки бланки А та Б. За весь тест можна набрати максимум 62 бали, правильно і повністю виконавши всі завдання тесту.

Будьте уважні! Як результат ДПА у школі буде зараховано результат за виконані завдання № 1-28, 31, 32. Під час вступу до вузів буде враховуватись сума балів за всі правильно виконані завдання.

Добавить комментарий